WAKACYJNY, PODWÓJNY NUMER

„KRÓLUJ NAM CHRYSTE”

7-8 (lipiec-sierpień)

• UNIKALNY 24-STRONICOWY DODATEK, w którym m.in. bp Adam Bałabuch, bp Stefan Cichy czy bp Antoni Długosz zdradzają, gdzie warto jechać wypocząć, a gdzie pielgrzymować. Wszystko to okraszone kolorową mapą oraz praktycznymi informacjami dotyczącymi polecanych miejsc!
  • Ksiądz Jacek Zjawin powołuje wszystkich ministrantów – czytelników „KnC” do jednostki specjalnej. Wirtualnie oczywiście. By oddział „komandosów w komżach” dobrze wypełnił misję „wakacje” na naszych łamach omawia sprawy uzbrojenia, kwestię rozpoznania terenu i przykładowe akcje specjalne. Gwarancją sukcesu działań jest… Duch Święty.
  • Ministrant bez niedzielnej mszy? Rzecz niewyobrażalna. Ale ministrant koszący w niedzielę trawnik lub robiący zakupy? Niestety, już tak. O I przykazaniu kościelnym w tekście na zbiórkę pisze ks. Jakub Dębiec.
  • Dlaczego Królowa była dumna z turnieju? I jakie jest oblicze mundialu, tego ministranckiego, od kuchni? Zdradzają: ks. Sebastian Ciastek – motor napędowy VII Mistrzostw Polski LSO o Puchar „KnC” oraz bohaterowie reportażu Michała Bondyry – „Inna strona mundialu” .
  • Poza tym w „KnC” ogromna krzyżówka ministrancka i podwójny minilekcjonarz na wakacje!