Rozgrywki Dekanatu Wąbrzeskiego

Podtrzymując wieloletnią tradycję rozgrywek piłki nożnej halowej ministranci i lektorzy z dekanatu wąbrzeskiego 16 marca rozegrali międzyparafialne eliminacje do rozgrywek diecezjalnych, które odbędą się w Działdowie 13 kwietnia br. W rozgrywkach brali udział ministranci i lektorzy z następujących parafii: Matki Bożej Królowej Polski oraz śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Wąbrzeźnie, św. Michała Archanioła w Błędowie,  św. Wawrzyńca w Ryńsku a także św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej.

Rozgrywki odbyły się na hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie.  W tym miejscu dziękujemy dyrektorowi Stanisławowi Bytnarowi za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania. Rozgrywki zorganizowali i poprowadzili ks. Dariusz Pukalski i ks. Krzysztof Keina.

Zwycięzcami zostali: w grupie ponad gimnazjalnej – lektorzy z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej, w grupie gimnazjalnej – ministranci i lektorzy również z parafii św. Jana Chrzciciela z Nowej Wsi królewskiej, w grupie szkoły podstawowej – ministranci z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w rozgrywkach na szczeblu diecezjalnym. Króluj nam Chryste!

Marek Angowski

Prezes LSO Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie