W dniu 15 marca 2014 r. w hali sportowej w Unisławiu odbyły się dekanalne rozgrywki piłki nożnej dla drużyn ministrantów i lektorów. Z dekanatu unisławskiego swoje drużyny wystawiły nastepujące parafie: Grzybno, Ostromecko, Trzebcz, Unisław. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych. Klasyfikacja przestawiała się następująco: kategoria: szkoła podstawowa (I -Grzybno, II – Unisław, III – Ostromecko, IV – Trzebcz), kategoria: gimnazjum (I – Unisław, II – Trzebcz, III – Grzybno), kategoria: szkoła średnia (I – Trzebcz). Zwycięskie drużyny przechodzą do finału diecezjalnego. Wszystkim ministrantom, lektorom i ich księżon opiekunom z dekanatu dziękuję za włączenie się w grę i gratuluję sukcesów.
Ks. Marcin Furman – dekanalny duszpasterz SL