Króluj Nam Chryste,

tradycją stało się, że delegacja ministrantów i lektorów składa wizytę Księdzu Biskupowi Andrzejowi w dzień Jego imienin. Spotkanie jak zawsze odbyło się w bardzo serdecznej atmosferze. Życzenia złożył w imieniu Służby Liturgicznej Diecezji Toruńskiej, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej – ks.  Rafał Bochen, życząc Księdzu Biskupowi obfitości Bożej Łaski, zapewniając o modlitwie w intencji naszego Pasterza. Ksiądz Biskup Andrzej z wielką radością przyjął delegację ministrantów i lektorów, wyraził słowa uznania i wdzięczności za ich posługę w parafiach diecezji. Każdy otrzymał od Księdza Biskupa pamiątkowy obrazek z  i odrobinę słodyczy, co było uciechą dla najmłodszych członków naszej delegacji.

xrb