W parafii św. Antoniego w Toruniu, 26 lutego 2011 roku, odbył się dekanalny turniej halowej piłki nożnej dla dekanatu Toruń II. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z parafii Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Zwycięskiej, św. Antoniego oraz drużyna lektorów młodszych ze szkoły salezjańskiej.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia pan Marcin Kwiatkowski. Każdy mecz to walka o zwycięstwo. Drużyny grały profesjonalnie do ostatniego gwizdka, jednak jak zawsze zwycięstwo należy do najlepszych. Dla zwycięskiej drużyny nagroda był karnet na lodowsko MENTOR.

Drużyny z parafii św. Antoniego odniosły podwójne zwycięstwo w kategorii ministrantów młodszych i lektorów młodszych.
W kategorii lektorzy starsi, zwyciężyli lektorzy z parafii Matki Bożej Zwycięskiej.
Dnia 12 marca (sobota) na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Toruniu (obok Kościoła Miłosierdzia Bożego) o godz. 09.00 rozegrane zostaną finały rejonowe piłki nożnej halowej dla drużyn ministrantów i lektorów z rejonu toruńskiego. Rozgrywki są eliminacją do finału diecezjalnego, który odbędzie się 19 marca 2011 roku w Brodnicy i wyłoni reprezentantów na finały ogólnopolskie!

Ks. Rafał