Nowi ministranci

18 grudnia  w kościele św. Wojciecha w Lidzbarku odbyła się promocja ministrancka. Podczas Mszy św. w intencji parafian proboszcz ks. Stanisław Grzywacz przyjął ślubowanie siedmiu chłopców, którzy przyrzekali sumiennie i pobożnie uczestniczyć w liturgii. Następnie  Ksiądz Proboszcz pobłogosławił kołnierze, które nałożył nowym ministrantom. Podczas spotkań prowadzonych przez opiekuna Liturgicznej Służby Ołtarza ks. Rafała Kreczmana kandydaci przygotowywali się do pełnienia tej służby. Na zakończenie uroczystości nowo promowani ministranci otrzymali upominki od księdza opiekuna.
Magdalena Zawacka

Nowi ministranci: Wiktor Sobotka, Adam Szczypułkowski, Michał Radzanowski, Michał Pawlak, Krystian Tarasewicz, Michał Tusznio i Maksymilian Zawacki, z księdzem opiekunem i księdzem proboszczem