Wakacje w Bursie Szkolnej Caritas w Grudziądzu

Bursa Szkolna Caritas im. Kard. Wyszyńskiego w Grudziądzu od wielu lat organizuje wypoczynek letni i zimowy dla ministrantów i lektorów naszej Diecezji. Mając na uwadze rolę tejże grupy parafialnej oraz kontekst powołaniowy składamy zaproszenie do uczestnictwa w „Letnim wypoczynku z Bogiem”.

W tym roku proponujemy wypoczynek w  terminie: 30. 07 – 03. 08.  Przyjazd uczestników w poniedziałek od godz. 12.00 do godz. 15.00. Wyjazd w piątek  do godz. 13.00.  Koszt leżący po stronie uczestnika to symboliczne – 60 zł. Pozostały koszt wypoczynku pokrywa fundusz diecezji oraz wkład własny Bursy.

Proszę opiekuna ministrantów parafii o dokonanie zgłoszenia uczestników do biura (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00) pod numerem telefonu 56 465-78-20 wew. 24 lub osobiście. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą: śpiwór, strój sportowy, kąpielówki, czepek, 2 ręczniki, ważną legitymacje szkolną.

Wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Kuratorium Oświaty wymagają bezwzględnie uzupełnienia karty , którą uczestnik powinien przywieźć.

Pobierz kartę.

ks. Rafał