Letnie kolonie dla ministrantów i lektorów 2015 r.

Bursa Szkolna Caritas im. Kard. Wyszyńskiego w Grudziądzu od wielu lat organizuje letni wypoczynek dla ministrantów i lektorów naszej Diecezji. Mając na uwadze rolę tejże grupy parafialnej oraz kontekst powołaniowy składamy zaproszenie do uczestnictwa w „Letnim wypoczynku z Bogiem”.
W tym roku proponujemy wypoczynek w terminie:
1) 13 lipca (poniedziałek) do 17 lipca (piątek)
2) 27 lipca (poniedziałek) do 31 lipca (piątek)
Przyjazd uczestników dzień I – od godz. 12.00 do godz. 15.00.
Wyjazd w dzień V godz. 13.00.
Koszt leżący po stronie uczestnika to – 140 zł. Pozostały koszt wypoczynku pokrywa fundusz diecezji oraz wkład własny Bursy.
Proszę opiekuna ministrantów parafii o dokonanie zgłoszenia uczestników do biura Bursy (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00) pod numerem telefonu 56 465-78-20 wew. 24 lub osobiście.
Uczestnik powinien zabrać ze sobą: śpiwór, strój sportowy, kąpielówki, czepek, 2 ręczniki, ważną legitymacje szkolną.

Wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Kuratorium Oświaty wymagają bezwzględnie uzupełnienia karty, którą uczestnik powinien przywieźć.

Karta kwalifikacyjna.

Zapraszamy.