Zimowe kolonie dla ministrantów i lektorów.

 Bursa Szkolna Caritas im. Kard. Wyszyńskiego w Grudziądzu od wielu lat organizuje wypoczynek letni i zimowy dla ministrantów i lektorów naszej Diecezji. Mając na uwadze rolę tejże grupy parafialnej oraz kontekst powołaniowy składamy zaproszenie do uczestnictwa w „Zimowym wypoczynku z Bogiem”.

W tym roku proponujemy wypoczynek od 14 stycznia (poniedziałek – przyjazd od godz. 12.00 do godz. 15.00) do 18 stycznia (piątek – do godz. 13.00).

Koszt leżący po stronie uczestnika to  – 140,00 zł. Pozostały koszt wypoczynku pokrywa fundusz diecezji ( 70,00 zł) oraz wkład własny Bursy.

Proszę opiekuna ministrantów parafii o dokonanie zgłoszenia uczestników  do biura (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00) pod numerem telefonu 56 465-78-20  lub osobiście.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą: śpiwór, strój sportowy, kąpielówki, czepek, 2 ręczniki, ważną legitymacje szkolną.Wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Kuratorium Oświaty wymagają bezwzględnie uzupełnienia karty , którą uczestnik powinien przywieźć.
Karta do pobrania na stronie www.knc.diecezjatorun.pl.

Ks. Rafał Bochen

Karta uczestnika.