Bursa Szkolna Caritas im. Kard. Wyszyńskiego w Grudziądzu od wielu lat organizuje wypoczynek letni i zimowy dla ministrantów i lektorów naszej Diecezji. Mając na uwadze rolę tejże grupy parafialnej oraz kontekst powołaniowy składamy zaproszenie do uczestnictwa w „Zimowym wypoczynku z Bogiem”.

W tym roku proponujemy wypoczynek od 10 lutego (poniedziałek w godz. 12.00- 15.00) do 14 lutego (piątek – godz. 13.00).  Koszt leżący po stronie uczestnika to 140 zł. Pozostały koszt wypoczynku pokrywa fundusz diecezji oraz wkład własny Bursy.

Proszę opiekuna ministrantów parafii o dokonanie zgłoszenia uczestników  do biura (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00) pod numerem telefonu 56 465-78-20 wew. 24 lub osobiście.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą: strój liturgiczny, przybory do higieny osobistej, śpiwór, strój sportowy, kąpielówki, czepek, 2 ręczniki, ważną legitymacje szkolną.

Wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Kuratorium Oświaty wymagają bezwzględnie uzupełnienia karty, którą uczestnik powinien dostarczyć.

Karta kwalifikacyjna