Dnia 28 czerwca br. (w czwartek) zapraszamy do parafii św. Antoniego na toruńskich Wrzosach wszystkich, którzy podejmują modlitwę za kapłanów. Grupy Modlitwy za Kapłanów, zwane często Margaretkami, funkcjonują w wielu parafiach naszej diecezji. Ich członkowie otaczają modlitwą kapłanów posługujących w naszej diecezji oraz wypraszają u Boga nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spotkanie na Wrzosach będzie wyjątkowe, gdyż będą w nim uczestniczyli tegoroczni neoprezbiterzy. Chcemy tym wydarzeniem zapoczątkować cykliczne spotkania Grup Modlitwy za Kapłanów z neoprezbiterami naszej diecezji. Początek spotkania godz. 17.00 (msza św. o godz. 18.00).

Więcej informacji udziela ks. Rafał Bochen, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej, ul. Św. Antoniego 4, 87-100 Toruń, tel. (56) 610-22-44, e-mail: knc-torun@o2.pl.

dk. Waldemar Rozynkowski

Przewodniczący DRRiSKDT