Diecezjalne duszpasterstwo służby liturgicznej zaprasza ceremoniarzy i lektorów do uczestnictwa w adwentowym skupieniu w ramach stałej formacji LSO. Będzie to czas nie tylko na umocnienie swojej relacji z Panem Bogiem, ale też udoskonalenie warsztatu liturgicznego. Skupienie odbędzie się w dniach 14-16 grudnia br. w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim. Przyjazd w piątek do godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę po obiedzie (godz. 14.00).

Uczestnicy zabierają ze sobą: Pismo Św., różaniec, brewiarz, strój liturgiczny, rzeczy osobiste, śpiwór, leki, strój sportowy, notatnik i wypełnioną kartę uczestnika.

Koszt uczestnictwa w rekolekcjach (koszt uczestnika, koszt rekolekcji) wynosi 50 zł. Pozostałą kwotę dofinansowuje Fundusz Duszpasterski naszej diecezji. Zgłoszenia należy kierować do 3 grudnia 2018 r. do ks. Dawida Urbaniaka na adres e-mail: d.urbi@wp.pl.

Proszę księży duszpasterzy o zachęcenie i wsparcie ceremoniarzy i lektorów.

Ks. Dawid Urbaniak
Diecezjalny Duszpasterz